Zeno Debast

Maçta Giyilmişİmzalı

Sporting CP

-

Vitória SC

Sporting CP - Vitória SC logo
  • Zeno Debast Sporting CP forması
  • Zeno Debast Sporting CP forması
1

Sporting CP ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Sporting CP takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Zeno Debast tarafından 4 Mayıs 2026 tarihinde Vitória SC'ye karşı oynanan Liga Portugal maçında giyilen bu resmi Sporting CP forması, koleksiyonerler için özel bir parçadır. Estádio José Alvalade'de alınan 5-1'lik galibiyette Belçikalı savunmacı bir de gol atarak maçın yıldızlarından biri olmuştur. Oyuncu tarafından imzalanan ve Fabricks teknolojisi ile orijinallik belgeli olan bu maçta giyilmiş ürün, 2025/2026 sezonunun en unutulmaz anlarından birini temsil ediyor.

Maçı

Liga Portugal

Sporting CP logo

Sporting CP

5

Vitória SC

1

Stadium Icon

Estádio José Alvalade

3 Mayıs 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Zeno Debast

Sporting CP logo

Sporting CP

Yaş
22
Pozisyonu
Defender
Numara
6
Beden
L
Doğum Tarihi
24 October 2003
Doğum Tarihi
Belgium
Milliyet
Belgium

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti