Salih Özcan

İmzalı

Beşiktaş JK

-

Kauno Žalgiris

Beşiktaş JK - Kauno Žalgiris logo
  • Salih Özcan Beşiktaş JK forması
  • Salih Özcan Beşiktaş JK forması

Beşiktaş JK ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Beşiktaş JK takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Beşiktaş JK forması, 20 Ağustos 2026 tarihinde oynanan Europa League Kauno Žalgiris maçı için Salih Özcan adına hazırlanmıştır. Orta saha oyuncusu, Beşiktaş Stadium'daki 3–0'lık galibiyette rol oynamıştır. Özcan'ın imzasını taşıyan bu forma, Fabricks teknolojisi ile tamamen orijinaldir. Türkiye dışında bulunuyorsanız, siparişiniz 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Maçı

Europa League

Beşiktaş JK logo

Beşiktaş JK

3

Kauno Žalgiris

0

Stadium Icon

Beşiktaş Stadium

20 Ağustos 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Salih Özcan

Beşiktaş JK logo

Beşiktaş JK

Yaş
28
Pozisyonu
Midfielder
Numara
6
Beden
L
Doğum Tarihi
11 January 1998
Doğum Tarihi
Köln

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer