Robbie Ure

Maçta Giyilmişİmzalı

Sevilla FC

-

FC Barcelona

Sevilla FC - FC Barcelona logo
  • R. Ure Sevilla FC forması
  • R. Ure Sevilla FC forması

Sevilla FC ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Sevilla FC takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Sevilla FC forması, 19 Eylül 2026 tarihinde Estadio Ramón Sánchez Pizjuán'da oynanan La Liga mücadelesinde FC Barcelona'ya karşı Robbie Ure tarafından giyilmiştir. Ürün Ure tarafından imzalanmış olup Fabricks tarafından tamamen orijinallik belgeli olarak sunulmaktadır. 2026/2027 sezonundan benzersiz bir hatıra olan bu maçta giyilmiş forma, İskoç forvet oyuncusunun sahadaki önemli anlarından birini temsil etmektedir.

Maçı

La Liga

Sevilla FC logo

Sevilla FC

1

FC Barcelona

3

Stadium Icon

Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

20 Eylül 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Robbie Ure

Sevilla FC logo

Sevilla FC

Yaş
22
Pozisyonu
Attacker
Numara
9
Beden
L
Doğum Tarihi
26 February 2004
Doğum Tarihi
Scotland
Milliyet
Scotland

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti