Pierre-Emile Højbjerg

Maçta Giyilmişİmzalı

AS Monaco

-

Olympique de Marseille

AS Monaco - Olympique de Marseille logo
  • Pierre-Emile Højbjerg Olympique de Marseille forması
  • Pierre-Emile Højbjerg Olympique de Marseille forması

Olympique de Marseille ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Olympique de Marseille takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Hayır Kurumlarını Destekliyoruz

Verdiğiniz her teklifin kalıcı bir etkisi olacak, çünkü bu açık artırmada elde edilen gelirin bir kısmı OM Fondation hayır kurumuna gidecek.

Bu resmi Olympique de Marseille forması, 05 Nisan 2026 tarihinde AS Monaco ile oynanan Ligue 1 maçında Pierre-Emile Højbjerg tarafından giyilmiştir. Stade Louis II'deki karşılaşmaya ilk 11'de başlayan Danimarkalı orta saha oyuncusu, l'OM adına sahada yer almıştır. Højbjerg tarafından imzalanmış olan bu parça, Fabricks tarafından tamamen doğrulanmıştır. 2025/2026 sezonuna ait bu eşsiz hatıra parçasına sahip olun.

Maçı

Ligue 1

Olympique de Marseille logo

AS Monaco

2

Olympique de Marseille

1

Stadium Icon

Stade Louis II.

5 Nisan 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Pierre-Emile Højbjerg

Olympique de Marseille logo

Olympique de Marseille

Yaş
31
Pozisyonu
Midfielder
Numara
23
Beden
L
Doğum Tarihi
05 August 1995
Doğum Tarihi
Denmark
Milliyet
Denmark

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti