Mario Stroeykens

İmzalı

RSC Anderlecht

-

SV Zulte Waregem

RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem logo
  • Mario Stroeykens RSC Anderlecht forması
  • Mario Stroeykens RSC Anderlecht forması

RSC Anderlecht ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan RSC Anderlecht takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Maçı

Pro League

RSC Anderlecht logo

RSC Anderlecht

3

SV Zulte Waregem

0

Stadium Icon

Lotto Park

19 Eylül 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Mario Stroeykens

RSC Anderlecht logo

RSC Anderlecht

Yaş
22
Pozisyonu
Midfielder
Numara
29
Beden
M
Doğum Tarihi
29 September 2004
Doğum Tarihi
Belgium
Milliyet
Belgium

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti