Joan García

Maçta Giyilmiş

FC Barcelona

-

Feyenoord

FC Barcelona - Feyenoord logo
  • Joan García FC Barcelona forması
  • Joan García FC Barcelona forması
Nominee

FC Barcelona ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan FC Barcelona takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Altın Top adayı
Dünyanın en iyi kalecisine verilen 2026 Yashin Ödünü adaylarından biri olan García, La Liga'nın en iyi kalecisi olarak Zamora Ödünü'nü kazandığı ve Barcelona'nın şampiyonluğuna yardımcı olduğı bir sezonu geride bıraktı. Ayrıca İspanya ile Dünya Kupası'nı kazandı. Bu formayı, bu yaz devraldığı Barcelona'nın 1 numarası ile çıktığı ilk Şampiyonlar Ligi maçında giydi. Bu, Barça'nın yerleşik ilk tercihi olarak geçirdiği ilk Avrupa gecesini simgeliyor.
Bu resmi FC Barcelona kaleci forması, 9 Eylül 2026'da Camp Nou'da oynanan Şampiyonlar Ligi Feyenoord maçında Joan García tarafından giyilmiştir. Barça'nın 5-1'lik dominant galibiyetinde García, kaledeki kalitesini konuşturdu. Fabricks tarafından tamamen orijinallik belgesi onaylanan bu maçta giyilmiş parça, her koleksiyon için değerli bir eklemedir. Bu unutulmaz Avrupa gecesinin bir parçasına sahip olun.

Maçı

Champions League

FC Barcelona logo

FC Barcelona

5

Feyenoord

1

Stadium Icon

Camp Nou

9 Eylül 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Joan García

FC Barcelona logo

FC Barcelona

Yaş
25
Pozisyonu
Goalkeeper
Numara
1
Beden
L
Doğum Tarihi
04 May 2001
Doğum Tarihi
Spain
Milliyet
Spain

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti