Jan Oblak

Sevilla FC

-

Atlético de Madrid

Sevilla FC - Atlético de Madrid logo
  • Jan Oblak Atlético de Madrid forması
  • Jan Oblak Atlético de Madrid forması

Atlético de Madrid ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Atlético de Madrid takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Hayır Kurumlarını Destekliyoruz

Verdiğiniz her teklifin kalıcı bir etkisi olacak, çünkü bu açık artırmada elde edilen gelirin bir kısmı Fundación Atlético de Madrid hayır kurumuna gidecek.

Maçı

La Liga

Atlético de Madrid logo

Sevilla FC

2

Atlético de Madrid

1

Stadium Icon

Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

12 Nisan 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Yaş
33
Pozisyonu
Goalkeeper
Numara
13
Beden
L
Doğum Tarihi
07 January 1993
Doğum Tarihi
Slovenia
Milliyet
Slovenia

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti