Jakub Kiwior

Maçta Giyilmişİmzalı

FC Porto

-

FC Arouca

FC Porto - FC Arouca logo
  • Jakub Kiwior FC Porto forması
  • Jakub Kiwior FC Porto forması

FC Porto ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan FC Porto takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi FC Porto forması, 23 Ağustos 2026'da Estádio do Dragão'da oynanan ve 2-0 kazanılan FC Arouca maçında Jakub Kiwior tarafından giyilmiştir. Savunma oyuncusu olarak maça ilk 11'de başlayan Kiwior, Liga Portugal mücadelesindeki galibiyette önemli rol oynamıştır. Oyuncunun imzasını taşıyan forma, Fabricks tarafından orijinallik belgesiyle sunulmaktadır. Kulüp tarihinden bir parçaya sahip olmak isteyen koleksiyonerler için kaçırılmayacak bir ürün.
Yapay Zeka ile Oluşturuldu

Maçı

Liga Portugal

FC Porto logo

FC Porto

2

FC Arouca

0

Stadium Icon

Estádio Do Dragão

23 Ağustos 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Jakub Kiwior

FC Porto logo

FC Porto

Yaş
26
Pozisyonu
Defender
Numara
4
Beden
L
Doğum Tarihi
15 February 2000
Doğum Tarihi
Poland

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti