Isaías Violante

Maçta Giyilmişİmzalı

Club América

-

Atlético San Luis

Club América - Atlético San Luis logo
  • Isaías Violante Club América forması
  • Isaías Violante Club América forması

Club América ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Club América takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Club América forması, 16 Ağustos 2026'da Mexico City Stadyumu'nda Atlético San Luis'e karşı oynanan Liga MX maçında Isaías Violante tarafından giyilmiştir. Veracruz doğumlu hücum oyuncusu, ev sahibinin 3–0'lık net galibiyetinde oyuna sonradan dahil olmuştur. Violante tarafından imzalanan bu forma, Fabricks teknolojisi ile tamamen doğrulanmıştır.
Yapay Zeka ile Oluşturuldu

Maçı

Liga MX

Club América logo

Club América

3

Atlético San Luis

0

Stadium Icon

Mexico City Stadium

16 Ağustos 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Isaías Violante

Club América logo

Club América

Yaş
22
Pozisyonu
Attacker
Numara
12
Beden
M
Doğum Tarihi
20 October 2003
Doğum Tarihi
Veracruz

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti