Ilias Chair

Maçta Giyilmişİmzalı

West Bromwich Albion

-

Queens Park Rangers

West Bromwich Albion - Queens Park Rangers logo
  • Ilias Chair Queens Park Rangers forması
  • Ilias Chair Queens Park Rangers forması

Queens Park Rangers ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Queens Park Rangers takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Maçı

Championship

Queens Park Rangers logo

West Bromwich Albion

1

Queens Park Rangers

0

Stadium Icon

The Hawthorns

8 Mart 2025

Sezon 2024/2025

Oyuncu

Yaş
28
Pozisyonu
Midfielder
Numara
10
Beden
M
Doğum Tarihi
30 October 1997
Doğum Tarihi
Belgium

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti