Hans Vanaken

Maçta Giyilmişİmzalı

Club Brugge

-

KV Mechelen

Club Brugge - KV Mechelen logo
  • Hans Vanaken Club Brugge forması
  • Hans Vanaken Club Brugge forması
1

Club Brugge ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Club Brugge takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Hayır Kurumlarını Destekliyoruz

Verdiğiniz her teklifin kalıcı bir etkisi olacak, çünkü bu açık artırmada elde edilen gelirin bir kısmı Club Brugge Foundation hayır kurumuna gidecek.

Bu resmi Club Brugge forması, 22 Nisan 2026 tarihinde KV Mechelen'e karşı oynanan Pro League maçında Hans Vanaken tarafından giyilmiştir. Jan Breydel Stadyumu'nda Belçikalı orta saha oyuncusu, Blauw-Zwart'ın 6-1'lik galibiyetinde önemli bir rol oynamış ve golcü olarak skora katkıda bulunmuştur. Vanaken tarafından imzalı olan bu forma, eşsiz bir koleksiyon parçasıdır. Bu ürün, Fabricks tarafından tamamen orijinallik belgelidir.

Maçı

Pro League

Club Brugge logo

Club Brugge

6

KV Mechelen

1

Stadium Icon

Jan Breydelstadion

22 Nisan 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Hans Vanaken

Club Brugge logo

Club Brugge

Yaş
34
Pozisyonu
Midfielder
Numara
20
Beden
M
Doğum Tarihi
24 August 1992
Doğum Tarihi
Belgium
Milliyet
Belgium

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti