Francisco Trincão

Maçta Giyilmişİmzalı

FC Porto

-

Sporting CP

FC Porto - Sporting CP logo
  • Francisco Trincão Sporting CP forması
  • Francisco Trincão Sporting CP forması

Sporting CP ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Sporting CP takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Sporting CP futbol forması, 09 Şubat 2026 tarihinde FC Porto'ya karşı oynanan Liga Portugal maçında Francisco Trincão tarafından giyilmiştir. Estádio Do Dragão'da ilk 11'de sahaya çıkan Trincão, Leões'in sahadan 1–1'lik beraberlikle ayrılmasında önemli rol oynadı. Bu imzalı parça, Portekizli orta saha oyuncusunun imzasını taşımaktadır ve Fabricks tarafından orijinallik belgelidir. Portekiz'in en büyük rekabetlerinden birinde maçta giyilmiş bu parçaya sahip olun.

Maçı

Liga Portugal

Sporting CP logo

FC Porto

1

Sporting CP

1

Stadium Icon

Estádio Do Dragão

9 Şubat 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Francisco Trincão

Sporting CP logo

Sporting CP

Yaş
26
Pozisyonu
Midfielder
Numara
17
Beden
M
Doğum Tarihi
29 December 1999
Doğum Tarihi
Portugal
Milliyet
Portugal

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti