Francisco Trincão

Maçta Giyilmişİmzalı

SSC Napoli

-

Sporting CP

SSC Napoli - Sporting CP logo
  • Francisco Trincão Sporting CP forması
  • Francisco Trincão Sporting CP forması

Sporting CP ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Sporting CP takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Maçı

Champions League

Sporting CP logo

Napoli

2

Sporting CP

1

1 Ekim 2025

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Francisco Trincão

Sporting CP logo

Sporting CP

Yaş
26
Pozisyonu
Midfielder
Numara
17
Beden
M
Doğum Tarihi
29 December 1999
Doğum Tarihi
Portugal
Milliyet
Portugal

Etkinlik

Sporting CP logo

SSC Napoli

Sporting CP

Tamamlandı, 14.10.2025 19:12

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti