Fikayo Tomori

Maçta Giyilmişİmzalı

AC Milan

-

FC Inter Milan

AC Milan - FC Inter Milan logo
  • Fikayo Tomori AC Milan forması
  • Fikayo Tomori AC Milan forması

AC Milan ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan AC Milan takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

This official AC Milan football shirt was worn by Fikayo Tomori during the Serie A Enilive clash against FC Inter Milan on 8 March 2026. Starting at the heart of the defence, Tomori played a vital role in securing a 1-0 victory at the Stadio Giuseppe Meazza. This match-worn shirt captures a significant moment from the 2025/2026 season for the Rossoneri. The item is fully authenticated through Fabricks technology, providing collectors with a direct connection to the pitch.

Maçı

Serie A Enilive

AC Milan logo

AC Milan

1

FC Inter Milan

0

Stadium Icon

Stadio Giuseppe Meazza

8 Mart 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Fikayo Tomori

AC Milan logo

AC Milan

Yaş
28
Pozisyonu
Defender
Numara
23
Beden
L
Doğum Tarihi
19 December 1997
Doğum Tarihi
Canada
Milliyet
England

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti