Esteban Riou

İmzalı

FC Metz

-

FC Annecy

FC Metz - FC Annecy logo
  • Esteban Riou FC Annecy forması
  • Esteban Riou FC Annecy forması

FC Annecy ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan FC Annecy takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Maçı

Ligue 2

FC Annecy logo

FC Metz

5

FC Annecy

1

Stadium Icon

Stade Saint-Symphorien

8 Mart 2025

Sezon 2024/2025

Detaylar

Beden

L

Takım

FC Annecy

Oyuncu

Esteban Riou

Doğduğu Ülke

France

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti