Emmanuel Kakou

Maçta Giyilmişİmzalı

Cercle Brugge

-

SV Zulte Waregem

Cercle Brugge - SV Zulte Waregem logo
  • Emmanuel Kakou Cercle Brugge forması
  • Emmanuel Kakou Cercle Brugge forması

Cercle Brugge ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Cercle Brugge takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

1 Mayıs 2026 tarihinde, savunma oyuncusu Emmanuel Kakou, Cercle Brugge formasıyla SV Zulte Waregem'e karşı oynanan Pro League maçına ilk 11'de başladı. Bu resmi Cercle Brugge forması, Fildişi Sahilli oyuncu tarafından Jan Breydelstadion'daki maçta giyilmiştir. Kakou tarafından imzalanan bu parça, Fabricks tarafından tam orijinallik belgeli olarak sunulmaktadır.
Yapay Zeka ile Oluşturuldu

Maçı

Pro League

Cercle Brugge logo

Cercle Brugge

2

SV Zulte Waregem

3

Stadium Icon

Jan Breydelstadion

1 Mayıs 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Emmanuel Kakou

Cercle Brugge logo

Cercle Brugge

Yaş
21
Pozisyonu
Defender
Numara
5
Beden
L
Doğum Tarihi
30 June 2005
Doğum Tarihi
Ivory Coast

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti