Carlos Cuesta

İmzalı

KRC Genk

-

K. Beerschot V.A.

KRC Genk - K. Beerschot V.A. logo
  • Carlos Cuesta KRC Genk forması
  • Carlos Cuesta KRC Genk forması
  • Carlos Cuesta KRC Genk forması

KRC Genk ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan KRC Genk takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Maçı

Pro League

KRC Genk logo

KRC Genk

1

K. Beerschot V.A.

0

Stadium Icon

Luminus Arena

1 Şubat 2025

Sezon 2024/2025

Oyuncu

Carlos Cuesta

KRC Genk logo

KRC Genk

Yaş
27
Pozisyonu
Defender
Numara
46
Beden
L
Doğum Tarihi
09 March 1999
Doğum Tarihi
Colombia

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti