Bradley Barcola

İmzalı

Paris Saint-Germain

-

Paris FC

Paris Saint-Germain - Paris FC logo
  • Bradley Barcola Paris Saint-Germain forması
  • Bradley Barcola Paris Saint-Germain forması

Paris Saint-Germain ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Paris Saint-Germain takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Paris Saint-Germain forması, 04 Ocak 2026 tarihinde Paris FC'ye karşı oynanan Ligue 1 maçı için Bradley Barcola'ya hazırlanmıştır. Parc des Princes'te oynanan karşılaşmada PSG, 2-1'lik skorla galibiyete uzandı. Fransız hücum oyuncusu Barcola tarafından imzalanmış olan bu parça, Fabricks teknolojisi ile tamamen orijinallik belgelidir. Maç için hazırlanmış bir ürün olan bu forma, oyuncu için özel olarak temin edilmiştir.

Maçı

Ligue 1

Paris Saint-Germain logo

Paris Saint-Germain

2

Paris FC

1

Stadium Icon

Parc des Princes

4 Ocak 2026

Sezon 2025/2026

Oyuncu

Bradley Barcola

Paris Saint-Germain logo

Paris Saint-Germain

Yaş
24
Pozisyonu
Attacker
Numara
29
Beden
L
Doğum Tarihi
02 September 2002
Doğum Tarihi
France
Milliyet
France

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Paranın gittiği yer

Çerçeveleme Hizmeti