Alex Bass

Maçta Giyilmişİmzalı

Peterborough United

-

Burton Albion

Peterborough United - Burton Albion logo
  • Alex Bass Peterborough United forması
  • Alex Bass Peterborough United forması

Peterborough United ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Peterborough United takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Peterborough United forması, 17 Ekim 2026 tarihinde Burton Albion'a karşı oynanan League One karşılaşmasında kaleci Alex Bass tarafından giyilmiştir. Weston Homes Stadyumu'nda gerçekleşen maç 2–2'lik beraberlikle sonuçlanmıştır. 1 numaralı bu kaleci forması Bass tarafından imzalanmış olup Fabricks tarafından tamamen onaylanmıştır. Posh tarihinden nadir bir parça olan bu forma, doğrudan sahadan koleksiyonunuza geliyor.

Maçı

League One

Peterborough United logo

Peterborough United

2

Burton Albion

2

Stadium Icon

Weston Homes Stadium

17 Ekim 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Yaş
28
Pozisyonu
Goalkeeper
Numara
1
Beden
L
Doğum Tarihi
01 April 1998
Doğum Tarihi
England
Milliyet
England

Son teklifler

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti