Achraf Hakimi

Maçta Giyilmişİmzalı

Paris Saint-Germain

-

AS Monaco

Paris Saint-Germain - AS Monaco logo
  • Achraf Hakimi Paris Saint-Germain forması
  • Achraf Hakimi Paris Saint-Germain forması

Paris Saint-Germain ile resmi ortaklık

Bu ürünün orijinal olduğundan emin olmak için doğrudan Paris Saint-Germain takımından temin ettik.

Orijinalliği Fabricks ile doğrulandı

Bu ürün, kimliğini garanti altına alan ve koruyan kişisel bir dijital sertifika ile birlikte gelir.

Bu resmi Paris Saint-Germain forması, 04 Eylül 2026 tarihinde Parc des Princes'te oynanan Ligue 1 maçında Achraf Hakimi tarafından giyilmiştir. Hakimi imzalı bu ürün, Fabricks tarafından tamamen doğrulanmıştır. Doğrudan sahadan gelen bu forma, fanları aksiyona daha da yaklaştırıyor.

Maçı

Ligue 1

Paris Saint-Germain logo

Paris Saint-Germain

1

AS Monaco

2

Stadium Icon

Parc des Princes

4 Eylül 2026

Sezon 2026/2027

Oyuncu

Achraf Hakimi

Paris Saint-Germain logo

Paris Saint-Germain

Yaş
27
Pozisyonu
Defender
Numara
2
Beden
L
Doğum Tarihi
04 November 1998
Doğum Tarihi
Madrid
Milliyet
Morocco

Teklif geçmişi

Teklif verenTarihTeklif

Kargolama

Orijinallik doğrulama

Çerçeveleme Hizmeti