James Maddison

Gesigneerd

Tottenham Hotspur

-

Aston Villa

Tottenham Hotspur - Aston Villa logo
  • Shirt van James Maddison Tottenham Hotspur
  • Shirt van James Maddison Tottenham Hotspur

Officiële samenwerking met Tottenham Hotspur

We hebben dit product rechtstreeks bij Tottenham Hotspur opgehaald om de echtheid ervan te garanderen.

Geverifieerd door Fabricks

Dit Product wordt geleverd met een persoonlijk digitaal certificaat dat de identiteit waarborgt en beschermt.

Dit officiële Tottenham Hotspur shirt is uitgegeven aan James Maddison voor de Premier League-wedstrijd tegen Aston Villa op 19 september 2026. Dit unieke item draagt de handtekening van Maddison en is volledig geverifieerd met Fabricks-technologie. Met een directe link naar de actie in het Tottenham Hotspur Stadium, is dit match-issued shirt een zeldzame toevoeging voor elke serieuze verzamelaar.

De Wedstrijd

Premier League

Tottenham Hotspur logo

Tottenham Hotspur

2

Aston Villa

3

Stadium Icon

Tottenham Hotspur Stadium

19 september 2026

Seizoen 2026/2027

De Speler

James Maddison

Tottenham Hotspur logo

Tottenham Hotspur

Leeftijd
29
Positie
Midfielder
Nummer
10
Maat
M
Geboortedatum
23 November 1996
Geboorteplaats
England
Nationaliteit
England

Biedgeschiedenis

BiederDatumBod

Verzending

Authenticatie

Waar het geld heen gaat

Inlijstservice