Filippo Terracciano | AC Milan

vs FC Inter Milan

AC Milan

-

FC Inter Milan

AC Milan - FC Inter Milan logo
  • Shirt van Filippo Terracciano AC Milan
  • Shirt van Filippo Terracciano AC Milan
  • Shirt van Filippo Terracciano AC Milan

Officiële samenwerking met AC Milan

We hebben dit product rechtstreeks bij AC Milan opgehaald om de echtheid ervan te garanderen.

Geverifieerd door Fabricks

Dit Product wordt geleverd met een persoonlijk digitaal certificaat dat de identiteit waarborgt en beschermt.

This shirt was issued for the Serie A Enilive match AC Milan - Inter during the 2024/2025 season.

De Wedstrijd

Serie A Enilive

AC Milan logo

AC Milan

1

Inter

1

Stadium Icon

Stadio Giuseppe Meazza

2 februari 2025

Seizoen 2024/2025

De Speler

Terracciano

AC Milan logo

AC Milan

Leeftijd
23
Positie
Midfielder
Nummer
42
Maat
L
Geboortedatum
08 February 2003
Geboorteplaats
Italy

Het evenement

AC Milan logo

AC Milan

FC Inter Milan

Beëindigd, 08-02-2025, 16:02

Biedgeschiedenis

BiederDatumBod

Verzending

Authenticatie

Inlijstservice